Recruiter's Diary

Recruiter's Diary

Pomáhám organizacím najít nové zaměstnance do IT a lidem tu pravou práci. Odjakživa mám blízko k lidem a baví mě nalézat řešení tam, kde jiní tápou.

Hanka

Jsem nadšenec do IT náboru a vše kolem něj. A jak se to stalo? Odjakživa mám blízko k lidem, jsem družný tvor a baví mě nalézat řešení tam, kde jiní tápou. Mám vystudovaný umělecký management a pracovala jsem s klauny, herci i režiséry, takže zvládnu i pořádný cirkus.

Od roku 2016 pomáhám lidem v oblasti IT najít tu pravou práci a firmám nové zaměstnance. Mám za sebou stovky umístěných kandidátů a desítky spokojených firem. Rozumím řeči IT specialistů a nabízím náborové řešení od A do Z. Mám zkušenosti se širokou škálou pozic od IT administrátorů až po manažerské role jak v malých a středních firmách, tak i v mezinárodních společnostech. Velmi zajímavou zkušeností pro mne bylo vedení týmu IT náborářů v nadnárodní korporaci, pro který jsem postavila interní školení a tréninkové materiály. Mimo jiné mám zkušenosti s akvizicí nových zákazníků, kariérním poradenstvím, přípravou platových průzkumů a HR marketingem v IT segmentu.

Mohu Vám pomoci se zajištěním náboru od odborných konzultací až po vybudování relevantních procesů.

  • Chcete poradit s náborem ve Vaší firmě?
  • Máte zájem o změnu práce v oblasti IT?
  • Trápí Vás v IT náboru konkrétní problém a chcete to nezávazně probrat?
  • Ozvěte se mi a probereme detaily.

Nedávné články

Kategorie

O mně

Na tomto webu se chci s Vámi podělit o své zkušenosti, nápady a postřehy z praxe, které mohou recruiterům i firmám usnadnit práci. Nebo alespoň nabídnout jiný úhel pohledu.